3. října – 695. Plavba

Vyhodnocení činnosti za měsíc září, četba kroniky, Winnetou - náčelník Apačů, Příprava na víkendovou akci na chajdě, zpěv námořnických písní, hry, sport, úklid, vyhodnocení.

6.- 8. října – 696. akce – Skautská Chajda

Více informací mailem rodičům!

10. října – 697. Plavba

Slavnostní zahájení, bodování, četba kroniky, vyhodnocení akce – Skautská chajda, příprava na výstavu Winnetou - náčelník Apačů, zpěv námořnických písní, hry, sport, úklid, vyhodnocení.

13. října – Klubový pátek

14.- 15. října – 698 akce – Výstava Winnetou

Pomoc s akcí!

17. října– 699. Plavba

Slavnostní zahájení, bodování, četba kroniky, vyhodnocení výstavy, Winnetou – náčelník Apačů, zpěv námořnických písní, hry sport, úklid a vyhodnocení

24. října – 700. Plavba

Slavnostní zahájení, bodování, , četba kroniky, Winnetou – náčelník Apačů, zpěv námořnických písní, hry, sport, úklid a vyhodnocení

31. října – 701. Plavba

Slavnostní zahájení, bodování, četba kroniky, Winnetou – náčelník Apačů, zpěv námořnických písní, hry, sport, úklid a vyhodnocení.

Chtěl bych, neznamená nic!
Chci, dokáže divy!