1. února  – 379. Schůzka

Zahájení, bodování, četba kroniky, vyhodnocení měsíční činnosti – leden, Winnetou – náčelník Apačů, udělení kartiček, Bobříkovské dovednosti, ,  sport, hry, zpěv, úklid a vyhodnocení.

2. února – Klubový pátek

8. února – 380. Schůzka

Zahájení schůzky, bodování, četba kroniky,   Winnetou – náčelník Apačů, Bobříkovské dovednosti, sport, hry, zpěv, úklid a vyhodnocení.

15. února – 381. Schůzka

Zahájení schůzky, bodování, četba kroniky,  Winnetou – náčelník Apačů, Bobříkovské dovednosti, sport, hry, zpěv,  úklid a vyhodnocení.

22. února – 382. Schůzka

Zahájení schůzky, bodování, četba kroniky, mezinárodní den skautek, Winnetou – náčelník Apačů, Bobříkovské dovednosti, sport, hry, zpěv, úklid a vyhodnocení.

29. února – 383. Schůzka

Zahájení schůzky, bodování, četba kroniky, Winnetou – náčelník Apačů, Bobříkovské dovednosti, sport, hry, zpěv, úklid a vyhodnocení

U nás se nenudíme, u nás bobříkujeme!