Poslední dva roky se náš oddíl zajímal o Rychlé šípy. Naše dlouhodobá etapová hra - Po stopách Rychlých šípů a tajemných Vontů, trvala přes dva roky. Za tu dobu jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí. Např. jak se jmenoval časopis pro mládež, kde byl poprvé otisknutý příběh o RŠ ( Mladý hlasatel ). Pro naše členy byly vyrobeny nášivky, vlaječky, ... s rychlošípáckou tematikou. Aby jsme v tomto měli trošku pořádek, vydáváme katalogy o: Bobříkách ( jak je ulovit a samozřejmě jak vypadají ), Nášivky a praporky - Malý Hlasatel a Mladý Hlasatel. Dozvídáme se tak, kdy tento časopis vycházel, jak vznikaly kluby Mladého hlasatele a jak vypadá takový hlasatelský praporek....

katalog bobrici        katalog hlasatel         katalog vlajyk          katalog vpred
Bobříci (jak je ulovit
a samozřejmě jak vypadají).
Udělali jsme obě série bobříků
  Dozvíte se, kdy tento časopis
vycházel, jak vznikaly kluby a jak
vypadá hlasatelský praporek.